• Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 0 282 673 2545

Lean HR İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Bordro Takip  Hizmetleri

Yapılan yasal düzenlemeler sonrası şirketlerin İnsan Kaynakları özlük ve bordro sistemleri titizlikle takip gerektirmekte ve  riskler taşımaktadır. Yasalara karşı yapılan hatalar firmaların yüksek cezalar ödemelerine imaj ve değer kaybına neden olabilmektedir.

Ayrıca yasal düzenleme ve teşvikleri iyi takip eden firmalar devletin İnsan Kaynakları alanında vermiş olduğu birçok teşvikten yararlanarak yüksek oranda devlet destekleri alabilmektedir.

Bu gerçeğin farkına varan firmalar  İnsan Kaynakları süreçlerinden dış kaynak kullanımı vasıtasıyla yararlanmaya başlamışlardır. Bu sayede daha dinamik bir şekilde değişen fırsatlar karşısında değişime daha kolay adapte olabilmektedirler.

 

Aynı amaçla kurulan firmamız sizin  hedeflerinize ulaşma yolunda en büyük yardımcınız , İnsan Kaynakları süreçlerinizin sorumlusu ve takipçisi olacaktır.

Eğitim Başkıklarımız

İletişim Adresimiz

Tel : 0 282 673 2545

eposta : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kılıçoğlu Prestij İş Merkezi Dumlupınar Cad. No:9 Kat:3/17

Çorlu / TEKİRDAĞ 

For using special positions

Special positions are: sticky_left, sticky_right, notice, tool_bottom. You can use them for any module type. For using this, please go to Module Manager and config your module to your desired position.

You can disable by:

  • Go to Administrator » Template Manager » Your_Template » Tab: Advanced » Use special positions » select: No for all special positions
  • Go to Administrator » Module magager » Your_Module(by postion: sticky_left/stickey_right/notice/tool_bottom) » Status: Unpublish for that module

For customize module in special position

The solution is using Module Class Suffix. You can customize button, module content follow Module Class Suffix

E.g. Module Class Suffix: bg-white @bullhorn then:
- Class of buttom is 'ico-bullhorn'. If without @... the default is 'icon-pushpin'
- Class of module is 'bg-white'

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction